poster

Lhář, lhář

 • USA

  Liar Liar

 • Slovensko

  Klamár, klamár

 • Velká Británie

  Liar Liar

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1997, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • topi
  ***

  Kdyby v tom nehrál Jim Carrey a nepředváděl tak svoje neskutečné xichty a hlášky, byla by to docela obyčejná tuctová americká komedie. Carrey však svými obličeji a grimasy kraluje celému filmu a předvádí tak další ze svých šílených komediálních eskapád. Je to démon, (který ovšem dokáže zahrát i vážné a charakterní role, proto ho mám rád, je vskutku výborný herec).(31.8.2015)

 • WolfR
  ****

  Parádní “Carryovská“ komedie s Jimem, ve svých nejlepších letech. Lehké, svižné, vtipné. Parádně vymyšlená zápletka o právníkovi, který pořád jenom lže, v hlavní roli s jedním z nejlepších komiků! Jim opět válí a jeho gumový xicht je opět bezchybný :-D! Kdyby tam Jim nebyl, nebylo by to ono, ale on tam je a opět se z něho můžu potrhat smíchy. Spousty vtipných a nezapomenutelných scén a hlášek! Parádní komedie! 4 hvězdy. PS: Ostatní herci to jakž takž zvládají, ale žádná sláva. PSS: Naštěstí jsem tento film viděl s dabingem, kde Jima, dabuje Bohdan Tůma.(24.9.2010)

 • ing.Frosty
  ****

  Totální one-man show Jima Carreyho. Pestože Jim dokáže s přehledem zahrát spoustu seriózních rolí jako ve Věčném svitu neposkvrněné mysli nebo Truman Show. Není ale pochyb o tom, čím že si to vydělal na nový Ferrari v garáži. Jeho výstupy v soudní síni a i mimo ni jsou prostě dokonalé a ostatní herci jsou jen nezbytné křoví. I když mám pocit, že by Jim utáhl na plátně i sám.(9.4.2007)

 • hippyman
  ***

  tak... co mi tak běhalo celou dobu hlavou: je to americké, je to bláznivé, je to komedie, je tam carrey, jo dobrý, je skvělej, ale trochu to přehání, konec až moc sladkej, několik dobrejch fórků, ale taky dost slabších, které snad přijdou vtipný jen amíkům... dost přibarvený, ale jo... možná to bude znít jako klišé, ale film stojí a padá na hlavním hrdinovi... naštěstí jsem měl kliku a shlédnul to podruhé celé v originále, dejdar tomu fakt nesedí... suma za 60%.(24.3.2008)

 • Shakers
  ****

  Fajn komédia s príbehom šitá na mieru hereckému výkonu Jima Carreyho, ktorý zo seba opäť vydáva maximum. Zo začiatku pohodový film, kde sleduje ako si advokát Fletcher Reed (Jim Carrey) žije tým že klame. Dovtedy kým si jeho syn na svoje piate narodeniny nezaželá, že je ho tatko nebude klamať (áno, to už je ten žáner fantasy). A vtedy začína herecký koncert Jima Carreyho, ktorý je fakt blázon a povedal by som, že si to doslova užíva. Aj keď sú niektoré jeho scény až trápne, tak film s toho vie vyťažiť plus. Taká drobnosť na okraj: Hudba Johna Debneyho je fajn, ale pod theme music je podpísaný aj tak lepší James Newton Howard. Pre mňa jeden s tých lepších Jimových bláznivých filmov. 85% - 4*(4.4.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Robert Haulbrook | Léna - Rêve d'... saison 1 épisode 6 | 2019-02-06 Pairs-恋活・婚活・出会い探しマッチングアプリ-登録無料 恋活・婚活マッチングアプリPairs-ペアーズで恋人・出会い探し!会員数1,000万人!共通の趣味・価値観を持つ恋人探しで楽しく恋愛!登録無料!