poster

Alita: Bojový Anděl

 • USA

  Alita: Battle Angel

 • Kanada

  Alita: Battle Angel

 • Kanada

  Alita : L'Ange Conquérant

 • Argentina

  Alita: Ángel de combate

 • Slovensko

  Alita: Bojový Anjel

 • Nový Zéland

  Alita: Battle Angel

 • Austrálie

  Alita: Battle Angel

 • Velká Británie

  Alita: Battle Angel

Akční / Dobrodružný / Romantický / Sci-Fi / Thriller

USA / Kanada / Argentina, 2019, 122 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • KarelR
  ***

  Robert Rodriguez servíruje dvouhodinovou předehru ke sci-fi nářezu, který James Cameron očividně nikdy nenatočí. Jako svižná rodinná sci-fi je Alita fajn, vysněné akční hody se však nekonají – spíš dostanete mix spousty povědomých věcí, na který si za pár měsíců vzpomenete jen díky titulní postavě a epickému měřítku. Jasně, po kulhající kampani je to vlastně solidní výsledek. Papírové předpoklady ale původně byly úplně jinde! (6/10)(13.2.2019)

 • Helmutek
  **

  Něco mezi Ready Player One (bez notorickýho hláškování) a Avatarem (bez emzáků a s cyborgama). Salazar sice pěkná je, ale ten její neustále vypíčeně fascinovanej výraz mě celkem rozčiloval - stejně jako na mě trochu rušivě působila ta její až moc uhlazená digitální tvářička. Nemůžu se rozhodnout mězi dvěma až třema - mezi nadprůměrem a podprůměrem, protože jsem přesvědčenej, že z děje ve mě za měsíc nezůstane vůbec nic, na druhou stranu tomu ale nemůžu upřít to, že (narozdíl právě od jinak žánrově podobnejch Avatara s Ready Player One) se Alita nesnaží tvářit jako nijak pateticky světoborná věc - ať už agitkou a vizuálem (Avatar) nebo humorem (RPO). Navzdory možná předloze (nečet jsem jí) je totiž Alita pohádkově naivní a ničim zajímavá nebo průlomová - výrazně se mi líbil snad jen nápad se zapovězenym nebeskym městem, kam se zezdola nikdy nikdo nedostane, a taky zajímavá postava tatíka Christophera Waltze. V rámci efektový sci-fi/fantasy pohádky mi zas ale nesedí ústřední motiv celýho filmu, ten motorball - totiž ekvivalent gladiátorskejch zápasů se vší svou brutálně-bestiální podstatou i přízemní krvelačností diváků, která se tady ale líčí pomalu jako ta nejúžasnější a nejkrásnější věc na světě (včetně roztomilý Ality, která se ve hře realizuje, jako kdyby to byla kdovíjak povznášející a ctnostná činnost) - jako záminka k dalším efektům a dramatickej scénám to ale samozřejmě slouží dobře. Za mě mezi 2 a 3*.(17.2.2019)

 • MrHlad
  ***

  Moc jsem nečekal, ale trošku jsem doufal, že z toho vyleze zábavná a hezky vypadající volovina. A nakonec i vylezla. Alita se asi neobjeví v mém žebříčku nejlepších filmů roku, ty dvě hodiny mi však v kině utekly rychleji a příjemněji, než bych před pár týdny hádal. Trikově a designově jde o špičku a kouká se na to opravdu dobře, nejvíc bodů má však tahle epická sci-fi za hlavní hrdinku. Rosa Salazar je jako Alita skvělá. V těch správných momentech roztomile vyjukaná i efektně smrtící. Rodriguez se drží překvapivě na uzdě a jeho akční scény jsou přehledné a dojí současné technologické možnosti Hollywoodu na maximum. Celé je to možná trošku cheesy a devadesátkové v tom dobrém i špatném slova smyslu, ale tvůrci si toho byli evidentně vědomi. Spousta motivů není dostatečně rozpracovaná (a ani být neměla) a občas se Alita mění ve sci-fi romanci pro puberťačky, ale funguje i tak. Osobně jsem neměl problém naladit se na stejnou vlnu jako Rodriguez s Cameronem a bavit se tím, že je to velké, hezké, akční a zábavné. A v podstatě mi tohle ke spokojenosti stačilo.(13.2.2019)

 • BMW12
  ****

  Tyhle sci-fi filmy mám rád. Tohle je příběh z roku 2563, kdy Ido nalezne zbytek Ality a vdechne jí život. A už sledujeme to úžasné dobrodružství, které Alita prožívá. Alita je hrozně roztomilá a určitě nejlepší postava filmu. Dobrej je i ten její kluk. Digitální efekty jsou parádní, stejně tak i režie a scénář. Doufám, že tenhle film vydělá dost peněz a že se dočkáme pokračování, když to skončilo tak otevřeně. Viděno v Cinema City Liberec 2D.(17.2.2019)

 • Rominator
  ****

  Doktor Dyson Ido (Christoph Waltz) objeví na šrotišti torzo ženského kyborga, které vykazuje známky života a proto ho vezme domů a vsadí do nového těla. Velmi brzy se ukáže, že dívka pojmenovaná Alita (Rosa Salazar) nebude obyčejný kyborg, protože v nebezpečné situaci zachrání zraněnému Dysonovi život... Ve filmu měl hrát bojový umělec Marko Zaror (Ajakutty), ale jeho obličej bylo možné zahlédnout v baru plném lovců odměn pouze ve vteřinovém záběru a to je docela škoda, protože tenhle pán to v akčních scénách umí rozjet. Ty dvě hodiny utekly velmi rychle a bylo to málo, protože Alita: Battle Angel (2019) je pouze takový úvod a mnoho věcí zůstalo nezodpovězeno. Určitě v úvahu přichází pokračování, protože tenhle svět by stálo za to prozkoumat více. Aktuální stav tžeb z kin na Box Office Mojo zde. (Kino Vesmír So 16. února 2019 v 17:00 hod.) HODNOCENÍ 80%(17.2.2019)

 • - Tak jako v manze, tak i ve filmu Alita (Rosa Salazar) ovládá bojové umění Panzer Kunst – „obrněné umění“. Bojové umění Panzer Kunst nekopíruje či nevychází z jiných bojových umění. Dokáže fungovat i v nulové gravitaci a je určeno výhradně pro kyborgy. (Yoshitsune)

 • - Snímek měl jít do kin původně v červenci 2018, následně byla ale premiéra odsunuta na 21. 12. 2018. Od tohoto plánu ale studio nakonec také upustilo a Alitu uvedlo 14. 2. 2019. (CrypzzXD)

 • - Výroba a autorizovaná distribuce filmu podpořila více než 15 000 tisíc pracovních míst. (BMW12)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
The Grinch 2018 Movie Free Download 720p BluRay | Mulk Movie Free Download HD Download Mulk in HD 720p (1.0 GB)↓   Mulk Movie Free Download HD .The in the first place half is slow-paced Anyway the thing that by any means meets expectations for the novel into a film is those emotional court scenes, which will settle on you contemplate the islamophobia that exists around us. At times without us being conscious from claiming it. ... | The Dance of D season 05 episode 09