Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ****

  (71%) VENOM coby další součást marveláckých filmů ? Trailer mě extra nezaujal a tak jsem do kina nakonec nezašel. V pohodlí domova jsem si jej později pustil a ve výsledku jsem byl příjemně překvapen. Bylo to o dost lepší, než jsem očekával. Sice se nejednalo, o bůh ví jakou pecku, ale i tak. Nejsilnější na tom snímku byl jednoznačně hlavní herec Tom Hardy. Nezahrál klasického drsňáka, ale sympatického hrdinu a dobráka. Našlo se tu i pár odlehčených scén. Akční kousky jsou výborně a přehledně natočeny. Sice je zde vidět až moc přehnaná digitálnost, ale to mi na zážitku moc neubralo. Mezi zápory ale patří dost nesympatická žena, která v rámci hlavního hrdiny figurovala jako jeho láska. Nevím, mě dost připomněla jednu mou nepříjemnou kolegyni Ivetu xDDD Ale to je dost subjektivní. Dále, cca 3/3 mi už přišla dost odfláklá. Ale tak jako tak jsem relativně se snímkem spokojen. Tak jako tak je to nadprůměr. Pár dobrých nápadů to má, takže ty slabší, ale zasloužení 4* nakonec dávám s čistým svědomím.(11.12.2018)

 • CrypzzXD
  ***

  Po všech těch negativních reakcích mi to nepřišlo tak hrozné, jak jsem se obával. Je to mišmaš všeho možného a zase jednou je zde vidět velký zásah studia, který poznáte jednoduše tím, že každou třetí scénu máte pocit, že se vynechala část děje, a tak ty scény k sobě často vůbec nesedí. Sony bych vážně přál, aby našlo odvahu k natočení drsného a nekompromisního eRka, jak před pár lety našli Foxové. Zatím se ale musíme spokojit s kupou špatných rozhodnutí, která pravděpodobně pohřbila další šanci na úspěšnou komiksovou sérii. Bojím se, že Venoma postihne stejný osud jako tři roky starou Fantastickou čtyřku a stane se díky totálnímu sestřelení kritiků komerčním failem a za rok si na něj už nikdo ani nevzpomene. Ale dle mého názoru házet Venoma s F4 do jednoho pytle je dost nespravedlivé, protože marvelácký antihrdina i přes značnou absenci mnoha minut drží jednoznačně více pohromadě. Bohužel se díky tomuto značnému prostříhání nevyhneme spoustě wtf momentům a nelogickému a zbytečně uspěchanému přerodu Venoma v obyčejného superhrdinu. Když si to prostě scénář vyžaduje, tak se holt nedá nic dělat… Ale stojím si za tím, že si Venom rozhodně nezaslouží stejné nebo nižší hodnocení jak F4, Liga spravedlnosti, Sebevražedný oddíl nebo letošní Predátor, jenž studia domrvila vskutku kolosálně. Hardy mi navíc přes veškerou kritiku přišel v pohodě. Bylo víceméně osvěžující ho vidět zase v jiné herecké poloze než v jeho obvyklém civění do prázdna a hlasitém mručení. Kromě druhé potitulkové scény mě tu tedy vyloženě nic neotrávilo a překvapivě mi to celé rychle uteklo. Pro příště (pokud nějaké bude) bych ale poprosil výraznějšího záporaka a přehlednější finální akci. Děkuji. 6/10(6.10.2018)

 • SeBig
  ***

  Upřímně..fakt jsem od toho nic neočekával..lajdsky řečeno čekal jsem mrdku, když jsem jakž takž četl to, že to nebude mít se Spideym nic společnýho, pak ty recenze z tomatohovan nebo jak se ta neznámá nikohonezajímajíc stránka jmenuje.. nakonec milé celkem zábavné překvapení.. Hardy leč jeho držku vidím všude v poslední době, až mě už ten herec irituje stejně jako Dvejn Džonsn mi tu přišel překvapivě vpohodě.. sem tam nějaká vtipná scéna, soundtrack nic extra ale ujde, přiběh jednoduchost, ale to mi neva a záporák je takovej.. nic mocovej.. doufám, že třeba v dalších "dílech" (jestli tedy budou mě by to tedy osobně nevadilo) navážou i společně s jinýma originama Spideyho záporáků (jestli tedy budou) na svět kde náš Spidey ted funguje.. pak by mohli klido pído udelat Sinister six vs Avengers a já bych slintal blahem a změnil bych totálně pohled na všechny tyhle originy. Doufám, že to tak bude. Koneckoncu celkem fajn zábavná marvelovka, i když SPOILS: jsem čekal od Venoma trochu toho záporáctví, když už to má bejt záporák ten konec stím ,,jdem zachránit svět" mi moc nesedl. Harrelson na konci byl špica.(7.10.2018)

 • Slasher
  ***

  Jo jo - VENOM jenom potvrzuje, že Marvelovky s nějakou hlavou patou a bez dvaceti hlavních postav bývaj vesměs dobrá zábava. Po zprávě, že nebude žádný R-ko, jsem to sice pomyslně předem pochcal a odepsal, pořád to má ale Toma f*cking Hardyho, což je pro tady tu roli samo o sobě výhra. Michelle W. otravná držka, Ahmed podle mě do záporáka nepadne, i tak ale okay humorná CGI-animákovina. A scéna/ odhalení pak v mezititulcích... tedy slíbený herecký gala na příště... yesss.(29.11.2018)

 • Xmilden
  ****

  Dosti netradiční origin a to hlavně svou délkou. Po hodině a půl je vlastně hotovo. Sice zde máme mezi titulkovou scénu, která láká na plánovanou Dvojku, ale to nic nemění na faktu, že po opravdu dlouhé době stopáž komiksového filmu působí jako učiněný balzám. Tom Hardy samozřejmě skvělá volba. Přivést ho do filmu znamená prakticky one man show. Venom neohromí akcí, neohromí příběhem, ale určitě bych jej nezatracoval. Záporák, tempo, zajímavý hlavní hrdina, to všechno se povedlo. PS: Ten rating R mohli klidně na blůčko dát. 70%(17.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
2 Guns Zero Tolerance | 1x92 Dragon Ball Super | 설 특집 대국민 토크쇼 안녕하세요.E399.190204.720p NEXT.mp4