poster

Zrodila se hvězda

 • USA

  A Star Is Born

 • Slovensko

  Zrodila sa hviezda

 • Velká Británie

  A Star Is Born

 • Kanada

  A Star Is Born

 • Austrálie

  A Star Is Born

 • Nový Zéland

  A Star Is Born

Drama / Romantický / Hudební

USA, 2018, 136 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  *****

  „MÁM TU KAMARÁDKU, KTERÁ PŘIJELA ZDALEKA. NAPSALA ÚŽASNOU PÍSNIČKU. CHCI, ABY JI ZAZPÍVALA. PODLE MĚ JE SKVĚLÁ...“ /// Ten film je takovej... prostě jak jsem čekal. Sympatickej Cooper a pro mě nevokoukaná Gaga. Jeho songy se daj poslouchat a když dojde na jejich duet, mám slzu v oku. To jsem prostě chtěl – čekal. Sice bych si místo Stefani Germanotty dovedl představit třebas Janis Joplin... ale co už... Vydržím popový popěvky a za to se prej aspoň se dozvím něco vo tom šoubyznysu. A tady je v jedný chvíli předvedenej úpadek i vzestup. Tahle verze vohranýho příběhu potvrzuje výjimku vo smyslu natáčení remaků. Bradley je kurevskej všeuměl, kteerýmu bych dal s klidem korunu. Nebo Oscara za Shallow. Nemůžu si pomoct. Vono mě to chytá u srdce... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Neznám. Neznám. Kurva neznám... 2.) Hrajou mě teď všude! 3.) Thx za titule ,,Parzival“. /// PŘÍBĚH ***** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ *(2.2.2019)

 • misterz
  ****

  Jednoznačne to najlepšie je nádherný soundtrack, to ostatné ma moc za srdce nechytilo. Na druhú stranu ale treba uznať, že Lady Gaga nie je iba výborná speváčka, ale ukazuje sa, že má aj hereckú charizmu. Z toho dôvodu aj ten príbeh nevyznel až tak zle, pretože jej bol plný, Lady Gaga bola proste všade a to bolo pre tento film asi aj to najlepšie. Slabý nadpriemer. 70/100(11.1.2019)

 • novoten
  *****

  Na plnou sílu do všech směrů. Jack a Ally umí být velkolepí, majestátní, melodramatičtí a zamilovaní. A právě proto jsem tak rád, že si Cooper na režijní stoličce může maximálnímu měřítku navzdory dovolit i takovou frajeřinu, že se na všech klíčových dějových místech zastaví. Ví totiž, že na každého čekají křižovatky, na kterých má na rozmyšlenou pár vteřin a přitom v koutku duše ví, že právě takhle palčivý moment rozhodne o tom, kam bude dál směřovat zbytek jeho života. Proto si i divák s hlavní dvojicí rád postojí na podobných rozcestích o trochu déle, aby nechal každou volbu zarezonovat, aby každé správné rozhodnutí pěkně rozlilo teplo po těle a každé špatné aby řízlo slušně hluboko. Od obou zúčastněných životní výkony a zasloužená jízda filmu, který nejprve zboří kina a brzy poté nejrůznější předávání cen, aby se velice záhy stal zlatou klasikou. We're far from the shallow now.(9.10.2018)

 • EvilPhoEniX
  ****

  K filmu jsem byl skeptický, ale nakonec příjemný dojemný film, kde si zaslouží velký obdiv Bradley Cooper za herectví, režisérství, scénář i zpěv. Lady Gaga už v American Horror story ukázala, že umí i hrát a zde to jen silně potvrzuje a doufám, že získá i zaslouženého oscara. Highlight pro mne byl první nástup Ally na pódium, která svým hlasem doslova zbořila celý stadión. Chválim i dobře zvolené písničky. Na daný žánr solidní film, ale cílovka nejsem. 75%(30.12.2018)

 • Oktavianus
  ***

  Zbytečně roztahané (ani zdaleka to nemuselo mít dvě a čtvrt hodiny), přitom plno věcí chybí (manažer změní Ally barvu vlasů a bum, je tu nominace na Grammy, bez vysvětlení, prostě najednou), a tak je střední pasáž krutě nudná. Přičítám to především Cooperovi a faktu, že jde o jeho režijní debut, zatím si za kamerou není ani zdaleka tak jistej jako před ní. Naštěstí tam je senzační, jeho Jack je suverénně nejzajímavější a nejsympatičtější postavou celého filmu. Oscarovou nominaci bych mu za něj jistě přál, byť si myslím, že sošku mu sebere Ryan Gosling. Naopak ani zdaleka si nejsem jistej Lady Gagou. Zpěvačka je to famózní, což uznávám, jakkoli mě její písně žánrově naprosto míjejí. Ale herečka...? Já jí žádnou z emocí nevěřil, vůbec mi nepřišla tak přesvědčivá. A její postavě by patřilo dát pár facek, a to nejen v rámci tématu "komerční úspěch vs. umělecká pravdivost", který film sice nastiňuje, ale nakonec nijak nedořeší. Mnohem víc se tu v melodramatu o moderní Popelce řeší vztah, který ani není nijak výjimečný - chlap prostě víc chlastá. Takže za sebe oceňuju především Bradleyho Coopera - herce. Ale nějak nic moc víc... Byť vzhledem k nafouklému hypu o dalších oscarových nominacích nepochybuju, v jejich proměňování moc nevěřím.(2.10.2018)

 • - Na filmovém festivalu v Benátkách Cooper uvedl, že snímek byl inspirován koncertem Metallicy, který viděl, když mu bylo 6 let. (blans)

 • - Aby se Gaga připravila na svou roli, měsíc před natáčením si změnila barvu svých vlasů a přestala nosit make-up. (Royaldell)

 • - Většina scén z baru, ve kterém Ally (Lady Gaga) zpívala, jsou improvizované. (Royaldell)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Anne Will | Heel Belgium drogisterij | Técnicas de Escrita