• riza-do
  ****

  Petr Kolečko mě svými nenáročnými komediemi o stereotypech baví už pár let. Jeho Most! přišel v době vzrůstající nenávisti a xenofóbie, které komediálně nadzvedává možná až do absurdna, aby ukázal všem, jak hloupé a krátkozraké jejich chování občas bývá. Náramně se bavím a myslím, že bavit se musí každý, koho zrovna humor na absurdní stereotypní myšlení národa s průměrným IQ 98 neuráží. Na druhou stranu chápu, že jsou i tací, co zavírají diskuze Novinek a podobných serverů, jelikož nejsou schopni číst tu mezilidskou hloupost. Takovým se ani seriál Most! líbit nebude.(29.1.2019)

 • honzii
  **

  Okresní přebor fungoval protože uměl být i trochu vážný nebo dojemný. Čtvrtá hvězda měla zase super herce a kreativní vliv Dejvického divadla. Tohle je ale zatím bohužel prázdné panoptikum karikatur bez hloubky. Nepochopím, jak zde někdo může volit slova jako "bravurní", nebo "dobře napsaný scénář". Tři epizody za námi a já netuším, co se děje, kde je příběh, nemám jediný důvod sledovat hlavní postavu dál. Nerozumím, co je jejím cílem, motivací, motorem nebo jaká je uvnitř. Humor to utáhne asi podle toho, jak nízko máte nastavenou laťku. Celkově jsem zklamaný z toho, že po těch zkušenostech Prušinovský s tím namachrovaným Kolečkem nemají ambicí vytvořit něco kvalitního. A největší smutek mě jímá, když celkem talentovaný Hofmann, který se pro tuto roli svým projevem ohromně hodí, nemá absolutně co hrát.(22.1.2019)

 • Mahowny
  *****

  Okresní přebor, Čtvrtá hvězda, Autobazar Monte Karlo, Kobry a užovky....tvorba Jana Prušinovského obecně je pro mě velice zajímavá a považuji ho za jednoho z nejzajímavějších mladých českých filmařů dnešní doby. Řemeslně je na dobré úrovni a v případě MOSTu to opět dokazuje. Oceňuji jeho cit pro casting, i volbu lokací. jako severočech cením poctivej severočeskej feeling. Vtipy o cikánech mi nevadí, jsou součástí kultury severu a bez nich by to nebylo opravdový. Zatím velké nadšení. Není to ale pro každého, hodně lidí to nepochopí a nedocení, což potvrzují první komentáře na csfd.(23.1.2019)

 • DiPoCZ11
  *****

  Most mě uchvacuje nejen komediální části, u které občas držím slzy a svijím se smíchem, ale i tou nevtipnou dramatickou části. Která je až překvapivě k zamyšlení. A naprosto se nebojí tnout do živého. No co dodat. Nikdy bych si asi neřekl že tak netrpělivě budu čekat na další díl u českého seriálu. /85%/(9.2.2019)

 • Ozzy2
  odpad!

  Tak asi třikrát jsem se zasmál, jinak vůbec nechápu, o co tam jde.Hofmann, herec jedné tváře.Chybí mu na nose ten lofas z Trpaslíka, ten jeho kvality znázornil naprosto přesně.Most..tam jsem nikdy nebyl a po zhlédnutí toho to doufám, že nikdy nebudu.Scéna v Poště pro tebe...no nic, zkusím ještě jeden díl, ale moc šancí tomu nedávám.Já ten dnešní humor nějak nepobírám.A ještě dovětek:Proč pořád nadáváte na "debilní pražáky", co ten seriál zkurvili??Kolečko-Broumov a Prušinovský-Hořovice, rak už se vy zakomplexovaní vidláci na tu Prahu vyserte a nezáviďte, že jste se nenarodili v nejkrásnějším městě Evropy, žijete v něčem podobném, jako je Most.Nechápu, že jsem tomu dal zpočátku jednu hvězdu, po pátém díle je to čistý odpad.(8.1.2019)

 • - Herečku Eriku Stárkovou pro roli Pavla (Dáši) objevila castingová režisérka Zuzana Povýšilová. Na Eriku si vzpomněla díky jejímu angažmá v brněnském HaDivadle. Když se Erika s postavou Pavla alias Dáši seznámila, byla nadšená: „Když jsem zjistila o co jde, tak jsem zaplesala a zajásala, že se jde s těmito tématy ven před lidi, protože je nesmírně důležitý tuto komunitu podpořit.“ [Zdroj: krajskelisty.cz] (Narcis)

 • - Dáša (Erika Stárková) je milovnice kamionů. V této epizodě zazní celé jméno jejího pejska Lopyho – Loprais, zřejmě na počest Karla a Aleše Lopraisových, kteří se opakovaně zúčastnili rallye Dakar v kategorii kamionů. (melica)

 • - Popelářský vůz, ve kterém Franta (Zdeněk Godla) srazí mafiánského bosse Romana Vepřeka (Leoš Noha), patří Technickým službám města Duchcov. (Lajty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Temporada 1 | Warner Bros. International Enterprises | Orange is The New Black