poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • filmfanouch
  ***

  Když se řekne jméno Rowan Atkinson, většina lidí si automaticky vybaví postavu Mr. Beana a není se čemu divit- Mr. Bean je pravděpodobně Atkinsonova životní role a i přesto, že Atkinson dávno oznámil, že s rolí končí (protože nechtěl, aby ho jeho děti viděly v televizi a myslely si, že mají za tatínka idiota), stále se na něj vzpomíná především jako na Mr. Beana. Atkinson má ale pochopitelně i jiné kultovní role- Zazu z Lvího krále, Rufus z Lásky nebeské, Černá zmije nebo právě Johnnyho Englishe. A i přesto, že jsou Englishové výrazně slabší než eskápady Beana nebo jakákoliv epizoda Černé zmije (jsou spíše průměrní) pořád to jsou nadprůměrné zábavy. Englishové si ale celkem dávají načas- zatím co první Johnny English dorazil v roce 2003, dvojka dorazila až v roce 2011, tedy pauza 8 let. A nyní uběhlo dalších 7 let, takže bylo načase si Johnnyho trochu připomenout a oprášit. A opět do kin nedorazila žádná pecka nebo nějak povedený film, pořád ale dost slušná zábava jejíž jediný problém je, že prostě není ani dokonalá nebo nějak zajímavá. Jednička je slušná komedie, která má perfektního Johna Malkoviche, dvojka je pak důstojné pokračování, které se vydává trochu jiným směrem a trojka se opět vydává jiným směrem, tentokrát spíše k fungování moderních technologií, pracující s hackery, různými technickými vymoženostmi a vlastně celkově aktuálními techno-tématy. Otázka však je ta jestli Johnny English jednoduše nezestárl a do dnešní doby se prostě a jednoduše nehodí. Johnny English je jiný typ postavy než Mr. Bean- zatím co Bean je prostě a jednoduše idiot, English je hrdinný, snaživý smolař, který ale většinou postupuje trochu podivně a vše mu hraje do karet jen tak nějak od sebe. Atkinson pořád dokáže prodat většinu gagů, některé ty gagy jsou opravdu zábavné a překvapivě věrohodně fungují i scény kdy balí Olgu Kurylenko. Problém je ten, že zatím co eskapády Mr. Beana jsou především skeče a na děj se v nich moc nehraje (i přesto celkem slušně fungují oba Beanovy celovečerňáky), English se bez děje a špionážních misí neobejde a jakmile na ně dojde je to výrazně slabší. Jakékoliv scény kdy se dává najevo, že jde o záchranu světa působí nevěrohodně a především postava Johnnyho Englishe trpící jakýmsi ´´charakterovým vývojem´´ působí směsně. Obsazení kromě Atkinsona je poté v pohodě- Olga Kurylenko zase po letech nevypadá úplně otráveně, Ben Miller je jako Bough pořád hodně fajn a Emma Thompson si to zase hrozně dává. Potřetí opět oukey podívaná, kterou táhne především Rowan Atkinson a fakt, že na to prostě má i po letech. Jako komediální blbina velice fajn, jako akční spektákl velice podprůměrná. Johnny English 4 asi není potřeba, celovečerního Mr. Beana 3 bych si ale vlastně dal rád.(25.10.2018)

 • Spiker01
  ****

  Definice splachovacího filmu, který si bez rozmyslu může člověk pustit, když nechce příliš o ničem přemýšlet. Ano, je to nejslabší díl a občas mě mrzelo, že když Atkinson stále oplývá neuvěřitelným charismatem, většina gagů je toho nejjednoduššího rázu, kdy někdo někam padá a má to být vtipné. V kombinaci se slabým záporákem potvrzuji své tvrzení nejslabšího filmu, nicméně u VR linky jsem se vyloženě skvěle bavil. Jakožto perfektní přiznanou kulisu v telce mohu vřele doporučit.(27.12.2018)

 • Soweek
  *

  Asi vůbec netuším, proč vznikl třetí díl této pošahané věci. Rowan Atkinson to podle mě nemůže mít zapotřebí a kvůli penězům to určitě nedělal. Stejně tak producenti musí mít na stole stovky daleko lepších projektů, které by vydělaly daleko více peněz. Nyní ale pár slov k samotnému filmu. Trojka je v podstatě stejná jako dva předchozí díly. Stupidní humor, který není vtipný, akce co není akcí a za stupiditu příběhu bych nejradši dal rovnou odpad.(28.12.2018)

 • Zik2
  ***

  Může to být únavou žánru, českým dabingem, kterým nám kina vnucují (protože to asi spadlo do kolonky rodinný film) nebo tím, že už mi není dvanáct. Nicméně trojka se mi zdá výrazně slabší než první dva díly. Přestože tvůrci vybrali aktuální téma, výsledek je dost neoriginální. Pointy jsou silně předvídatelné (co se asi stane, když English přistupuje ke schodům v brnění, které předtím potřísnil olejem...), scénky opsané z předchozích dílů (záměna mobilu, která vede k promítání jiného videa než bylo zamýšleno), a co hůř, jeden vtip je vysloveně opsaný z Bláznivé střely (agent utíkající autoškolou). U některých scének se člověk zasměje, ale vyložená bomba je jenom jedna na konci s holou zadnicí Rowana Atkinsona - i když si člověk říká, jestli se tvůrci jeho zadnicí nesnaží zachránit slabší film. I z nostalgie dávám tři hvězdičky.(16.12.2018)

 • Fr
  ***

  „NĚKOHO NA TO NASAĎTE“ ... „TO BUDE PROBLÉM. ŽÁDNÝ AGENTI NÁM NEZÚSTALI“... /// Abych pravdu řekl... film, či cokoliv jinýho, v čemž figuruje Rowan Atkinson jsem neviděl tak 10let. Snad proto mě ty jeho ksichty (když něco provede) bavěj (asi vzpomínka na mládí, či co...). Celý je to prostě takový, tak jak známe Mr.Beana, takže ten počítačovej padouch nemá představu, do čeho se žene. Taková píčovina ... (kdo by to čekal, že?). Takže vypnout a vstřebávat ten humor bez hnusáren a se spoustou trapasů. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Přemejšlím, jestli by Mr. Bean mohl hrát v Ready Player One. 2.) Bond (James Bond), je suchar. 3.) Thx za titule „espectro“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR *** AKCE ** NAPĚTÍ ne(23.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Misterio | Marvel Rising Secret Warriors [2018] | Homework and Remembering