poster

Zlý časy v El Royale

 • USA

  Bad Times at the El Royale

 • Slovensko

  Zlé časy v El Royale

 • Velká Británie

  Bad Times at the El Royale

 • Nový Zéland

  Bad Times at the El Royale

 • Austrálie

  Bad Times at the El Royale

 • Kanada

  Bad Times at the El Royale

Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 142 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dO_od
  ****

  // Drew Goddard channeloval svého vnitřního Tarantina a natočil vlastní variaci na Osm hrozných, Pulp Fiction, 4 Rooms atd. Pomalý rozjezd naštěstí zachraňuje geniální soundtrack a hudba M. Giacchina, a jakmile dorazí na scénu Chris "chtěl bych být Manson, ale moc mi ten bad guy nejde" Hemwsorth, alespoň se to příběhově semkne natolik, aby to vydrželo být napínavý až do konce. Goddard i v závěru vytáhne nějaký překvápka, což je fajn, pořád jsem ale čekal jízdu jako v Chatě v horách, jen abych dostal podstatněji komornější story, která není zase tak originální, jak by asi měla/chtěla být. Zlý časy v El Royale nejsou špatnej film, moje očekávání ale byla daleko výš. 7/10(11.10.2018)

 • SNCIS
  **

  Obsahuje spoilery: "Jak to, že jste poznala, že nejsem vzor upřímnosti?" - "Když vás celej život šiděj, tak se to naučíte." - "To je z nějaký písničky? Kdybyste se spletla, tak jste bezdůvodně majzla kněze do hlavy." - "Našla bych způsob, jak si odpustit." Černoška s krásným hlasem, šílená slečna Steelová s brokovnicí, zapomětlivý kněz a zlomyslný zabiják, kterého si střihl Thor. Více než polovina filmu, se odehrává v jedné místnosti. Vládne tu dialog, takže zíváčka. Trvá to 2,5 hodiny, takže u toho nejde nezívat. Styl filmu, kde se to věčně stříhá ( střídá ) mi nesedl. Nic neříkající drama. - 30%.(24.1.2019)

 • Morien
  odpad!

  Když pominu ten absolutní clusterfuck, tedy chci říci galimatyáš, kterým je scénář/děj/pointa/plynutí/syžet, tak jako zásadní chybu vidím vedení herců a fakt, že vůbec z nikoho rejža nedokázal vytřískat patřičně charismatický výkon, který by mě jako diváka dokázal udržet v pozornosti a ulpět mi aspoň mírně v paměti.(12.1.2019)

 • verbal
  ***

  Někdo tady moc chtěl být Kventýn, ale zcela postrádá jeho dialogovou dickci i jakýkoliv sysel pro nějakou solidní pointu. A je z toho sice vcelku hlavopatoidní, ovšem předvídatelná, vleklá a ničím extra zajímavá žvanivka se zcela nevyužitým potenciálem solidního nápadu hraniční čáry mezi dvěma státy. Mohlo to být alespoň herecky bezchybné, kdyby nebyli výborný Tahoun junior, mimochodem je vidět, že ho Bill asi neadoptoval, a jako vždy famózní Džef Mosty téměř vymazáni odporným, prkenným a dokonale depilovaným metrobukanýrem Homotórem a peklotyčně slizkou a neméně „talentovanou“ Dakokotou, jež by udělala nejlépe, kdyby nadále výhradně setrvala s jezdeckým bitchíkem jen v šedi telenovelizovaných masturbačních fantazií otylých padesátek. Takže co s tím? Ve Zlejch časech mezi El filmy to byl vcelku jednooký král, nicméně je nutno být přísný, ale spravedlivý, a v krizích nesnižovat kulturní etalon. Hnusná znuděná trojka.(12.1.2019)

 • DwayneJohnson
  ***

  Tomuhle filmu rozhodně nelze upřít snahu, ale dělá to bohužel tak okatě, že mi z toho vychází fakt, že tohle vše už jsem někde viděl. Ano, narážím samozřejmě na 8 Hrozných od Tarantina a pokud jsem dal tehdy čtyři hvězdy ( i když je to podle mě nejslabší jeho film za poslední dobu), nemůžu jít dneska výš ani náhodou. Skoro stejný scénář, stejná a neúměrná délka a hodně podobný konec. Jen v tom prvním případě bylo herecké osazenstvo na vyšší úrovni, než tady a to je asi zhruba jediný důvod, proč to nakonec odpalím na lepší tři. Hlavním zjištěním je pro mě fakt, že Jeff Bridges tohle sám neutáhne, i kdyby se snažil sebevíc, ostatní jsou totiž pouze do počtu, včetně Dakoty Johnson, která si po 50 odstínech, ani nevím čeho všeho, zkusila trošku drsnější žánr. Kdyby měly její role podobný osud jako tady, možná bych se na ní začal i víc dívat.(16.2.2019)

 • - Nabízení scénáře filmovým studiím probíhal v utajení. Potencionální kupci si scénář mohli přečíst pouze na tabletu, který po přečtení museli okamžitě vrátit. (tedvidek94)

 • - Tento film môže byť tiež alegóriou na limbo, t.j. miesto medzi nebom a peklom, kam stratené duše prichádzajú očakávať konečný súd. Kalifornia a Nevada tak môžu predstavovať nebo a peklo (nie nutne v tomto poradí). (Astonko)

 • - Natáčelo se v Kanadě (Vancouver) a v Los Angeles v Kalifornii (USA). (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hanson and the Beast | Siguiente » | Watch movie