poster

Overlord

 • Nový Zéland

  Overlord

 • Austrálie

  Overlord

 • Velká Británie

  Overlord

Akční / Horor / Sci-Fi / Thriller / Válečný

USA, 2018, 110 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • beba789
  *

  Rasová korektnost? Ok. Ale z jakého důvodu musí být hlavní postava ukázkový klaďas, který nemá jedinou chybu? Netuším, každopádně mi to hnulo žlučí. Další věc. Z jakého důvodu to museli provázat s reálnými událostmi, když s tím žádným způsobem nepracovali a do děje to nevneslo prakticky nic? Oukej, i to by ještě šlo. Ale to, že do půlky se prakticky nic neděje a když už se potom začne něco dít tak to skončí dřív, než to pořádně začne, už moc oukej není. Jedna hvězda za masky a gore, víc nasrat a už nikdy nechci vidět. Takový promarněný potenciál! 15%(10.2.2019)

 • Rocky88
  ***

  Úvod je chytlavý, akční a trikově slušně vyvedený. Pak najednou přijde naprosto obyčejná hodina, až z toho člověk začne přemýšlet, proč si film vůbec pustil. Naštěstí ale nějakou tu půlhodinku před koncem černoprdelník nadopuje mrtvýho kámíka a začne nevídaná show. Škoda že tvůrci neměli nápady na vyplnění ty hoďky předtím, mohla to bejt lahůdka.(14.2.2019)

 • jhr
  ***

  Je to hodně akční a nečekaně brutální. Většina hrdinů je v pohodě až na toho hlavního. Boyce je neskutečně otravný už tím, že jen plní povinnou kvótu mít ve filmu alespoň jednoho zástupce menšin a k tomu všemu musí nestále moralizovat. Problém je, že ve čtyřicátých letech v USA a tedy i v americké armádě vládla přísná segregace a tak je jeho přítomnost dost rušivá. Podobná politická korektnost se do podobně ujetého filmu plného krvavého násilí, šílených vědců a zombie nacků ani trochu nehodí a působí dost rušivě. Všechno ostatní je naopak dokonale vyhrocené a tedy neskutečně zábavné.(7.2.2019)

 • Morholt
  ****

  Černoch mě štval. Ani mi tak nevadilo, že tady neměl co dělat, jako spíš to, že jeho postava mi vytrvale lezla na nervy. Ale pokud se zrovna nechoval jako idiot, tak se jednalo o solidní řezničinu s překvapivě slušnou technickou stránkou. Pokud bych se měl zmínit o nějakých detailech, tak bych vybral prosící hlavu a je velká škoda, že podobných zákusků tu nebylo víc. Co se válečných hororů týče, tak se jedná o špičku, ale přesto mám neodbytný pocit, že to mohlo být mnohem lepší. 70%(5.2.2019)

 • Hurley
  ****

  Nebudu tvrdit, že je Over­lord kdo ví jaký mistrovský dílo, a vzhledem k jeho tónovýmu směru upřímně docela chápu, proč ho čeští distri­butoři rači nechali ležet. Je to ale zároveň i jeden z těch filmů, za který musí bejt člověk prostě vděčnej, že vlastně ještě vůbec vznikaj, protože nám připomínaj, že určitý žánrový přístupy furt můžou perfektně fungovat, i když už dneska možná nejsou tak populární. Takže až na Netflixu zas vyhřeznou nový Stranger Things nebo do kin přitrajdá další rýmejk nějaký klasiky od Johna Carpentera, alespoň už vím, co si doma můžu pustit místo toho… víc »(11.2.2019)

 • - Film byl dokončen ještě předtím, než oficiálně vyšel jeho předchůdce The Cloverfield Paradox (2018). (S.U.E.S.)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 22. září 2018 na Fantastic Festu v USA. (Stoka)

 • - Písnička, která hraje na konci filmu, je „Bridging The Gap“ od Nas. (Bioscop)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Hành Động - Phiêu Lưu | Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year War OVA Episode 2 English Subbed | Michael Chiklis