poster

Nebezpečná laskavost

 • USA

  A Simple Favor

 • Slovensko

  Nebezpečná láskavosť

 • Kanada

  A Simple Favor

 • Nový Zéland

  A Simple Favor

 • Velká Británie

  A Simple Favor

 • Austrálie

  A Simple Favor

Krimi / Komedie / Mysteriózní / Thriller

USA, 2018, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venison
  ****

  Trošku bojuji s hodnocením mezi 3* a 4*.. Začátek filmu hodně připomíná seriál „Sedmilhářky" - maminy, hlídání dětí, luxusní sídla a jedovaté vztahy.. Postupem času je ovšem tlak odlehčen až na příjemnou nadsázku.. Místy na mě "Nebezpečná laskavost" působí jako celkem zdárně natočená inteligentní parodie.. 4* nakonec uhrála skvělá komediantka Anna Kendrick.. Blake Lively zase skvěle zvládá polohu thrilleru.. Prostě dobrej casting, který zvedá úroveň.. Jasně film je naprosto otřesně překombinovaný limonádovou detektivní zápletkou, kterou pravidelně 2x do roka vyvrhnou ze svých útrob řadoví pisálci béčkových braků, kteří mají knižní obálky jako přes kopírák, jenže film má své kouzlo a (troufám si říct) jistou formu roztomilého šmrncu.. Nebyla to nuda a sedl mi do nálady, i když podobné snímky běžně nevyhledávám..(23.12.2018)

 • eraserhead666
  *****

  Tak tohle mi sedlo jako úsměv na Anninu tvář. To žánrové přeskakování je tak plynulé a přirozené, až to potěší. Film je sice lehce předvídatelný a částečně přehnaně překombinovaný, ale díky závěrečnému komediálnímu nádechu to vůbec nevadí. Tak nějak to s ním souzní. Vizuální multikulturalita, ok, to už prostě tak je, navíc - nejde přeci o realitu, je to vymyšlený příběh, že jo. Ok, konečně film, díky němuž můžu uznat, že Blake Lively je fakt krásná ženská. A dobrá herečka. V žádném z předchozích filmů, které jsem s ní viděl, mě ani v jednom ohledu nezaujala. Ale tady jo. Ale Anna Kendrick je boží celá, na tu Blake prostě nemá. Anna mě zde semlela jako ořechy do těsta. A jo. třeba mi ten film jen sedl v příhodné chvíli, ale za Annu, Blake a hravý humor to prostě napálit do plna musím.(10.1.2019)

 • noriaki
  ***

  Začátek byl skoro strhující a já jsem doopravdy věřil, že se dívám na výborný paranoidní thriller. Jenže pak panu režisérovi / scénáristovi zřejmě hráblo, začal do děje přidávat nehodící se humor, a tísnivou atmosféru rozředil nejapným vtipkováním a šílenými zvraty. Tohle není lehký odvar Zmizelé, tohle je rozpadající se mišmaš, který drží pohromadě jen silou vůle a brutálním charismatem Blake Lively. Postavy jsou papírové až to hezké není a všichni pevně vězí ve svých škatulkách. Jen Stephanie zřejmě vyniká ve všem. I když mám Annu Kendrick jako herečku rád, tak tady své oponentce nesahá ani po kotníky. Kdo ale taky jo, že. Ta by si strčila do kapsy snad i Emily Blunt. Ale dost rouhání.(2.2.2019)

 • poz3n
  ****

  Nejlepší vizuální atrakce v kinematografii za rok 2018? Přece Blake Lively v Nebezpečné laskavosti! Jasně, ten film je brak, není třeba si nic namlouvat. Ale brak natolik zábavný, elegantní a sexy, že jsem se po dlouhé době rád nechal zblbnout a jen si užíval každou minutu filmu. Už od prvních trailerů mě upoutala ta očividná snaha o poctu Saulu Bassovi. Když jsem pak i během filmu narazil na několik ne tak typických, popkulturně kinematografických odkazů, měl jsem jasno o tom, že tohle si prostě museli užívat tvůrci, herci a teď i diváci. A fakt mi řekněte, kdo a kdy byl naposledy víc sexy, než Blake Lively v Nebezpečné laskavosti. 7/10(31.10.2018)

 • Pepinec
  ****

  Chtel bych videt pomeranc jak by se tvaril, kdyby se vsadil s Blake o to, kdo ma vic stavy. Tahle holka ma takovy grady, ze udelala ke koukani i nemehlo Kendrickovou. Co to vlastne doopravdy bylo za film je mne srdecne jedno; ja si jdu hned ted nacmarat na celo jeji jmeno a budu chodit po svete tak dlouho, dokud ji nenajdu. Cau! (Vancouver, Kanada)(22.9.2018)

 • - Gin, ze kterého si Emily a Stephanie (Anna Kendrick) často dělají martini, je značky Aviation (American) Gin. Majitelem tohoto brandu je herec Ryan Reynolds (manžel Blake Lively, která ztvárňuje Emily). (zajda404)

 • - Nejvýznamnější část soundtracku tvoří francouzské písně z 60. let. (Stoka)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v kanadskej provincii Ontario. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
One Piece 49 | MX Player Pro premium | Featured