poster

Všichni to vědí

 • Španělsko

  Todos lo saben

 • Francie

  Everybody Knows

 • Itálie

  Tutti lo sanno

 • Slovensko

  Všetci to vedia

 • Austrálie

  Everybody Knows

Drama / Thriller / Psychologický

Španělsko / Francie / Itálie, 2018, 132 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • herr_carter
  ****

  Miluju španělskou filmovou tvorbu a asi začínám věřit, že i kdyby to bylo podprůměrné, stejně nadhodnotím díky řeči....Tenhle film se mi ovšem líbil moc, ze začátku jsem měl sice trošku problém zorientovat se v rodinných poutech a trošku to zkraje fakt působí jak telenovela, ale v momentě zásadího zlomu, který udává další směr celému filmu, už jsem jenom seděl, zíral a čekal jak to dopadne. Úchvatné herecké výkony Bardem + Cruz..................moje hodnocení = 8 z 10.(1.1.2019)

 • rakosabasta
  ****

  Silné téma, španělsky vymačkané. Klidně bych uvěřila i mnohem větší hysterii, ale kvituji značnou umírněnost. Bohužel, v určitých kolizních bodech a vysvětleních takto vyprávěný příběh pokulhává a zůstává ukryt někde mezi žánry... pro mě snad nejblíže psychodramatu, byť zároveň pomrkává po thrilleru, sociálním dramatu a snad i romantické komedii. Každopádně Penélope a Javier UMÍ zaujmout!(11.7.2018)

 • Arsenal83
  ***

  Dvojica Bardem - Cruz je proste skvelá všade, nech by to bol film aj o Ferda Mravencovi. Herecký výkon však nestačí na vyššiu alebo zaujímavosť filmu. Hoci som počul i tak divný názor, že herecký výkon určuje kvalitu filmu. To by potom medzi skvelé filmy patrili Šmolkovia, kde Hank Azaria zahral geniálneho Gargamela alebo Iron Lady, kde zaspávate od nudy, ale nikto Meryl Streep nemôže uprieť herecký výkon. Tak aj v tomto filme je ústredná dvojica až trojica výborná, rodinná dráma takisto skvelá, zaujímavé pátranie a odhaľovanie pozadia únosu, ale v celkovom sumáre si uvedomíte, že v takom príbehu by nemalo chýbať viac napätia a atmosféry. Stojí za vzhliadnutie, hoci vysoký nadpriemer netreba očakávať.(5.1.2019)

 • Ence
  ***

  Zatímco předchozí filmy překypovaly buď zvraty a překvapivými odhaleními nebo nejistou, tísnivou až dusivou atmosférou; je v tomto snímku děj přímočarý, předvídatelný a jednoduchoučký a atmosféra se kamsi vytratila. Noční brození řekou a podivné vyměknutí únosců z důvodu "neúnosných rodinných rozepří" mi do celého kontextu vůbec nezapadlo. Při závěrečných titulcích jsem měl pocit dobře odvedeného řemesla, ale víc nic. Možná bych hodnotil výše, nebýt namlsaný předešlými Farhadiho snímky.(8.12.2018)

 • Goldbeater
  **

  Asghar Farhadi vypraví velmi pomalé rodinné drama, v němž je tolik postav, že se brzy přestanete orientovat v tom, kdo má s kým jaké rodinné vazby a proč je zrovna jeho přítomnost v příběhu důležitá. Všichni pod tlakem tragických okolností jitří staré rány a víří do té doby pokojnou atmosféru. Když jedna z postav odkryje v druhé části snímku své tajemství, divák je schopen si ho domyslet už pěknou dobu předtím. To vše je podáno bez sebemenšího napětí, zajímavých dialogů či jediné scény hodné zapamatování. A když to ani mezi Javierem Bardemem a Penélope Cruz nejiskří, je už někde něco špatně. [KVIFF 2018](1.7.2018)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 8. května 2018 na filmovém festivalu v Cannes. (Stoka)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v mestečku Torrelaguna, severne od Madridu. (MikaelSVK)

 • - Jedná sa iba o druhý španielsky hovorený film v histórii, ktorý otváral MFF v Cannes. Prvým bol film Zlá výchova (2004). (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Shadow Hawk Green Tactical Laser Pointer Lazer Pen Visible Beam Light 18650 Set$10.78 9d left | Kaguya-sama wa Kokurasetai: Tensai-tachi no Renai Zunousen | << here >>