poster

Mission: Impossible - Fallout

 • Austrálie

  Mission: Impossible - Fallout

 • Kanada

  Mission: Impossible - Fallout

 • Nový Zéland

  Mission: Impossible - Fallout

 • Velká Británie

  Mission: Impossible - Fallout

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA, 2018, 147 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Fr
  *****

  „NIC SE NESTALO. PROTOŽES TU BYL. A JÁ MŮŽU V KLIDU SPÁT, PROTOŽE VÍM, ŽE TU STÁLE BUDEŠ…“ /// To, jak dokážou bez zbytečnejch keců všechno říct a udržovat tak příběhový tempo by mohli někde vyučovat. Ethan Hunt se už dostal na level nadčlověka a fakt nevím, co by se muselo stát, aby byl nucenej vyhledat doktora (možná atomovka? Ale kurva fakt jen možná…), ale beru to, páč tahle zábava není vo chození po doktorech. Příběh, ve kterým jsou všichni spolu i proti sobě a věřit se dá snad jen těm Apoštolům (jakože fakt chtěj zničit svět) může bejt brán jako lehce pitomej, ale na druhou stranu se u toho dá zasmát i ve scénách, ve kterejch jde vo kejhák nejen Huntovi, ale celýmu světu. Cruise je blázen a tímhle tempem točení kaskadérskejch scén se určitě brzo zabije. Třeba nás tím ale přesvědčí, že je taky jen vobyčejnej člověk z masa a kostí. Tož, zatím žije, takže udává tempo akčním snímkům, ve kterejch patří série MI k tomu nejlepšímu, co se dá vidět. A my můžem klidně spát, protože tady stále je… /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Nevím, jak se pozná kladnej a zápornej hrdina. 2.) Jsem herec a chystám se sám točit kaskadérský scény. 3.) Chcu zažít akční orgáč. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ***** NAPĚTÍ *(17.8.2018)

 • Zeck
  *****

  Dlouho jsem neviděl tak působivou a efektní scénu jako seskok nad Paříží. Vlastně si nevybavuji film, u kterého jsem měl akutní potřebu přerušit sledování, scénu si přetočit a vidět ji 3x. Dlouho jsem rovněž neslyšel tak kvalitní hudbu doplňující skvělé akční scény. Naposledy mě podobně audiovizuálně dokázal nadchnout jen Mad Max. Série je mi úplně ukradená, poslední dva díly jsem viděl a nestály mi ani za to, abych je sem přišel ohodnotit. To, co tvůrci předvedli v tomto pokračováním je ale úplně jiná liga než všechny předešlé díly. Od první do poslední minuty jedna nepřetržitá akce za druhou, u kterých člověk osolí hlasitost do sluchátek na maximum a jen tupě zírá a užívá si tu jízdu. Lepší definici akčního filmu snad ani nalézt nelze. Samozřejmě je to opět za vlasy přitažené špionážní fantasy, které má s fyzikálními zákony Země problémy jako každý akční film, ale když člověk vypne mozek, zaručeně nebude litovat. 90 %(15.9.2018)

 • Superpero
  ****

  Příběhově tam jsou hluchý místa, ale ta akce. Asi nejopulentnější festival honiček, bitek, přestřelek, výbuchů od...jakživa. A ty lokace. Fakt to působí strašně bombově a je radost to sledovat. Když akce pomine, tak mi byly dilemata Ethana Hunta srdečně jedno, ale ono se to tam zase začne hned řezat. Vanessa Kirby je sexy.(11.8.2018)

 • 3DD!3
  *****

  Cestopisná nátura nových Mission: Impossible mě na stará kolena těší čím dál víc. Fantastická honička Paříží nebo vrtulníkový mač v Kašmíru jsou dechberoucí. Akci si Cruise umí vychutnat jako málokdo a v McQuarriem našel vysloveně spřízněnou duši. Fallout nemá ani jedno hluché místo, lokace jsou krásné a dokonce i ta Eiffelovka vypadá neokoukaně. Příběh je řádně temný, ještě o trochu více než minule, tentokrát o škodné a následcích soupeření špionážních agentur. Herecky se jede na jistotu a Cavillův Wallker je řádně sviňácký parťák.(2.8.2018)

 • Allien.9
  ****

  Ať je Cruise magor nebo ne, Ethana Hunta mu žeru už od roku 1996 a udrží-li si filmy +/- stejnou kvalitu, nejspíš mu ho ještě dlouho žrát budu. Zreálnění? zlidštění? "MIP" sluší, oproti předchozímu dílu navíc viditelně ubylo digitálních scén, za což dávám palec nahoru. Je úctyhodné, jak se tuhle sérii podařilo nakopnout. Pořadí dílů dle oblíbenosti: 1-6-4-5-2-3.(13.12.2018)

 • - Když White Widow (Vanessa Kirby) mluví o své matce, odkazuje tak na první snímek série Mission: Impossible (1996), kde její matku Max hraje Vanessa Redgrave. (AloisNeuman)

 • - Tom Cruise si při natáčení zranil nohu a jeho léčení si vyžádalo několika měsíční léčbu. Scéna je ve filmu použita, protože vypadá velice věrohodně. (Butcher of Blaviken)

 • - Máchnutí rukama v bojové scéně na toaletách byla čistá improvizace Henryho Cavilla, která se režisérovi McQuarriemu líbila natolik, že chtěl, aby jej udělal i při dalších záběrech. Tento pohyb se nakonec stal internetovou senzací a dal vzniknout několika gifům/animacím. (JustMeeKatie)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Quad e ATV: ricambi (1) | さとう愛理69 | Bateria naścienna czy podtynkowa - co wybrać?