Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Slepejsek
  **

  Vzhledem k tomu, že je únor, mám pocit, že je tu nový filmový termínus technikus - letní komedie = trochu povědomá (přijela pouť), trochu jako ze života (Bareš v dílně či hospodě), trochu blbá (když Artur promluví anebo sledujete rodinné účtování zámecké honorace). Trochu se zasmějete, trochu pousmějete, trochu poučíte (česky ala Hollywood). Hlavně nezapomeňte vypnout mozek a ono to příjemně prošumí kolem a nic to nezanechá...(18.2.2019)

 • Redyx1
  odpad!

  Sorry,ale i když mám J.Hanzlíka strašně rád a je to opravdu super herec,tak tento film se moc nepovedl.Už jen výběr hlavní herečky je špatný a dodnes se tato herečka nesnažila naučit cesky a působí ta její řeč komicky,stejně jako nesmysl že hraje matku L.Vondráčkové kterou by musela mít v 8 letech...a rozhodně Vondráčková nevypadá že už ji nebylo 35...(16.2.2019)

 • Fary
  ***

  Má to své kouzlo, ale člověk se neubrání tomu, srovnávat to s Létem s kovbojem (už jenom tím, že je tam taky nedoceněná holka a idol, který ji vytrhne z běžného života). Film jako takový je fajn a tak jak Hanzlík s Adamcem chtěli "zahřeje na duši", ale nějak mu něco chybí k tomu, aby zaujal a zůstal v paměti. Působí to spíš v některých místech trochu jako Troškovy Babovřesky.(14.2.2019)

 • Brtniik
  ***

  Je vidět, že pan Hanzlík načerpal mnoho životních zkušeností i hlášek. Pravda, film občas sklouzává do babovřeštích kolejí, ale holt nebýt toho, odpadla by velká část divactva a kdo má nyní sílu natočit výhradně umělecký film?! Na druhou stranu, hlavní mesidž je jasná - žena, kterou si chlap nevšímá, natož ji ze života dělá peklo přesto, že ho obskakuje, snadno podlehne někomu, kdo jí dá pocítit, že má nějakou cenu. Naštěstí ono vzplanutí bylo dost akademické. Za další nám bylo připomenuto, že i Ukrajinci jsou lidé a nakonec, že i těm podnikatelům vlastně není co závidět... Nevím, zda scénarista a zároveň hlavní postava má možnost režizérovi kecat do obsazení, ale asi ano, jelikož je vidět, že herci mají vyvinuté sociální cítění a koukají nechat vydělat i kolegům. Myslím na pí. Bouškovou, Klukovou a Kostkovou. Tři cyklo-kámošky na dovolené byly báječné. Škoda, že Lucie Vondráčková musela hrát takovou mrchu, jinak jí to dost slušelo. Bylo dost maso obsadit ji do role baby, které se hroutí vztah... --- Na scénáristickou prvotinu to myslím nebylo vůbec špatné a neviděl bych to zas až tak děsné, jak se zde píše, ale abych vše zcela pochopil a vychutnal všechny nuance, chtělo by to vidět ještě jednou. Každopádně na letňák - prima film.(18.2.2019)

 • evangelik

  Na film se rozhodně do kina nechystám. Jedno ale nepochopím. Jak může do filmu někdo obsadil 46i letou "matku" a její 38i letou "dceru"?? To přece nemůžou diváci "sežrat". Už jsem se na tomhle fóru nad tím pozastavoval. Třeba jinak skvělý pětidílný seriál ze začátku 70. let Jana Eyrová. Hlavní představitelce je v knižní předloze 18 let. Tvůrci obsadili 24 letou Martu Vančurovou a částečně tím dílo znehodnotili. Nebo ještě příklad ze 60. let. Mark Twain vypráví o Tomovi Sawyerovi a jeho kamarádech a kamarádkách jako o 12-13i letých dětech. Tvůrci do českých inscenací obsadili hlavní role herci 18 (Jar. Hanzlík !!), 19 a dokonce 22 let! Jako pěst na oko. Hanzlík je už tak senilní, že si to nepamatuje??(17.2.2019)

 • - Jiří Menzel byl zvažován ne režisérský post, ale ze zdravotních důvodú z toho sešlo. (Bioscop)

 • - Natáčelo se 18 dní v obci Zduchovice u Kamýku nad Vltavou. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

 • - Scenárista filmu Jaromír Hanzlík (Artur) původně o obsazení měl jinou představu, ale musel přistoupit na mladší herce Alenu Antalovou (Anna) a Igora Bareše. Ti ho nakonec podle jeho názoru přehráli a herecky upozadili, nicméně jejich obsazení nelitoval. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Married At First Sight AU Season 6 Episode 4 | Би 2 Хипстер Mp3 | TV 7.01k