Nejnovější komentáře k filmům

|< nejnovější < novější 1 starší >
  • 20.2.2019  07:57
  Psycho.R -
  Bůh masakru (2011)
  ****

  Další z případů, kdy mi tu chybí 1/2* hodnocení. Takže to vidím na 71%. Ze začátku jsem měl trochu problém s tématem, ale poté jsem pochopil, že film by mohl být prakticky o jakémkoli konfliktu. Důležité jsou dobré herecké výkony, kdy se dokážete ztotožnit, pokud máte dost empatie, prakticky s kýmkoli, ale na přeskáčku. Scénář nemá dějový oblouk, ale je vystaven dobře, graduje a i rychlí konec je velmi realistický, protože pravděpodobně i ve skutečnosti by se dál nic nestalo. Velký plus za již zmíněné výkony herců a za zvratky Kate Winslet, už dlouho jsem neviděl tak kvalitně někoho hodit :D.

  • 20.2.2019  07:57
  biglebowski1 -
  Větší než Ben (2008)
  ***

  podľa mňa viac ako výstižné

  • 20.2.2019  07:52
  Xmilden -
  Robin Hood: Král zbojníků (1991)
  ****

  Jako malí kluci jsme milovali televizní seriál a pak přišlo najednou tohle. Americká produkce, černoch, děj malinko jinačí a Robin Hood, který dožije konce. Pro mě jednoznačně nejlepší filmový Hood. Kevin Costner byl na začátku devadesátek borec, za kterým byste šli kamkoliv. A šerifa z Nottinghamu si tady střihnul luxusní Alan Rickman. Tohle kdysi běželo v obyváku do zemdlení. PS: a jako třešnička na dortu jedna z nejlepší filmových písní ever http://www.youtube.com/watch?v=N5nyqxgBj_g 80%

  • 20.2.2019  07:44
  drozdy1 -
  Avengers: Infinity War (2018)
  ****

  Tento komentář píši s bezmála ročním zpožděním, protože jsem do této chvíle nevěděl jak ohodnotím tento film. Když jsem tenkrát šel do kina na premiéru Avengers: Infinity War byl jsem natěšený jako dítě o Vánocích. Marketingovou kampaň prostě MARVEL vždycky uměl a v tomto případě to platilo dvakrát. Všude obrovský hype a člověk se nemohl dostat. A jak to dopadlo? Budu upřímný, že když film skončil byl jsem nadšený a uvažoval o plném hodnocení, ale po tom co jsem tento film za nějakou dobu vstřebal musím říct, že jde vlastně opět o klasický vzorec marvelovských filmů, které už více než deset let známe a je to prakticky to samé v bleděmodrém - a přesně tohle se mi potvrdilo i po opakované projekci. Avengers: Infinity War si hraje na to, že je jinačí než předešlé filmy tohoto univerza, ale přitom sazí na jistotu, která maximálně vybočuje docela předvídatelným koncem, který je sice osudový, ale neefektivní, protože díky budoucím projektům studia víme, že takto to opravdu neskončí. Máme tady přehršel postav, které se navzájem potkávají, plnohodnotnou (ale určitě ne nejlepší) akci a zatraceně cool Thanose, který dostal opravdu dost prostoru na plátně a je to znát. Hlavní tři dějové linky se docela povedly, ale velmi chválená Thorova linka mě tedy spíše lehce nudila. Ostatní dvě dějové linky jsem si užil, ale docela mě zklamala závěrečná bitva ve Wakandě, na kterou nás film celou dobu připravoval. Na můj vkus skončila dost rychle, ale řemeslně se povedla. K hereckým výkonům se asi vyjadřovat nemusím, protože herce známe již z předešlých let a všichni už moc dobře víme jak umí své role zahrát. Celkově jsem spokojený, ale o nejlepší marvelovku se tedy rozhodně nejedná (za mě je to Captain II) a co se týče zážitku - tak ho mám asi podobný z Avengers: Age of Ultron z roku 2015, který je docela dost lidma odsuzovaný, ale za mě se docela povedl. Hodnocení: 80%.

  • 20.2.2019  07:26
  EllienPM -
  Spalovač mrtvol (1968)
  **

  ČT Art včera zařadila tento snímek k uctění památky kameramana Stanislava Miloty (d. 18.2.2019). Samozřejmě jsem věděl o tom, jaký kult to v místním hodnocení je, takže když jsem dokoukal dokument o St. Milotovi a náhle plynule navazoval Spalovač, řekl jsem si, že to, krátce před půlnocí, ještě "dám", ať "konečně" vím, o co tady jde... No, přátelé... Některým stačí asi opravdu málo. Snad jen scény z hampejzů mi přišly nosnější (oplachování či orálek pod stolem), jinak jsem asi dvakrát usnul. Monolog je časem už trapně táhlý, skoro k nevydržení. K závěru se děj malinko rozjede, což kvituji, ale na víc, než dvě, to prostě není. A i to je dost. Slabé, velmi slabé, vážení...

  • 20.2.2019  07:12
  silentname -
  Shomareh 17 Soheila (2017)
  ****

  "Sohelia No. 17 bol rozhodne zaujímavým filmom. Označované je to tu ako dráma, no ja sa musím priznať, mne to prišlo miestami veľmi vtipné. Malo to energiu, humor a malo to šarm. Výsledkom je celkom príjemný film, ktorý môžem na sledovanie odporúčať. Za pozornosť rozhodne stojí. Hlavná hrdinka mi prišla veľmi sympatická. Herecky skvelé a okrem toho mala niečo v sebe, čo ju robilo veľmi zaujímavou. Celú dobu som bol zvedavý kam sa nakoniec film posunie a myslím si, že jeho záverečné momentky sú najlepšie. Posledných 15 minút sú skutočne len skvelé dialógy medzi ňou a mladým chalanom, s ktorým sa stretla a očividne si padli do nôty. A niekedy je treba vedieť, ktoré momenty stoja za to prežiť. Lebo potom môže byť neskoro. Mrzí ma, že film je tak krátky, a že koniec príde úplne odnikiaľ. Ale úvodné scénky sú skvelé, záverečné scénky sú skvelé, dobrý humor a hlavná hrdinka to posúvajú dopredu. Pár postáv tu bolo možno len na vyplnenie priestoru ale nebudem súdiť. Som rád, že som film videl a myslím si, že aj na pochopenie je celkom jednoduchý. Ak budete mať možnosť, čeknite si ho. Hodnotenie: B

  • 20.2.2019  07:06
  pichta -
  Aquaman (2018)
  ***

  Film vysvetluje pôvod Aquamana, no ide cestou rozprávky. Veľmi infantilné. Po prvé - žiadna logika ani fyzika v pohybe postáv vo vode. Ako je možné, že sa prispsobili tak rýchlo životu pod vodou - toto je už cez čiaru a veľmi mi to vadilo. Tých vecí tam bolo omnoho viac. Zábava to bola, no veľkú fantáziu treba použiť a veľa treba toho ignorovať aby sa dalo na to pozerať.

  • 20.2.2019  07:01
  Loki_Six -
  The Punisher - One-Eyed Jacks (S02E05) (epizoda) (2019)
  *****

  "You don't make friends like that back in the world. Instead, you got to deal with soft assholes like this. There's an army out there. On the streets, in bars like this. And they all feel the same as you and me. All they ever do is tell us we're the problem, we're the ones that need to change. Maybe we're not the problem. Maybe it's the bullshit we came back to."

  • 20.2.2019  06:54
  GodComplex -
  Pád do ticha (2003)
  ****

  Jsem ted zmlsany Himalajema, takze me Andy jen tak nepolozi, navic si nejsem jisty tim formatem hybridu dokumentu a filmu, ale jako horsky survival a flashback realne udalosti je to vyborny. 7/10

  • 20.2.2019  06:33
  GameboyNES -
  Žízeň (1979)
  ***

  Dobře udělaná "jiná" upírská šílenost, jen škoda stopáže.

  • 20.2.2019  06:17
  Naghavi -
  Creed (2015)
  ***

  Jelikož jsem neviděl nový druhý díl, pustil jsem si i první, nějak to šlo tehdy mimo mne...Je to pořád dobrá série o boxu, je dobře, že Stallone zde hraje zmoudřelého muže, který se už do ringu nehrne a naopak docela brilantně žene svého svěřence vpřed k prvnímu pořádnému zápasu.

  • 20.2.2019  06:11
  Naghavi -
  The Amityville Murders (2018)
  ***

  Další coververze obehrané písničky...Má to nějaký děj, rodina sužována nejen historií domu, ale i pěkně despotickým otcem...Samotná "horrorovost" filmu je srovnatelná asi tak se Střihorukým Edwardem, nicméně je to koukatelné.

  • 20.2.2019  06:09
  Marze -
  Po čem muži touží (TV film) (2010)
  **

  Mnohokrát viděný model kdy nadsamec muž se vcítí do myšlení žen je zde obrácen. Není to ani průměr. Pár vtipných hlášek.

  • 20.2.2019  05:53
  Quipido -
  Velvet Buzzsaw (2019)
  **

  Variace na scénář, který jsme viděli už nesčetněkrát, bez kapky inovace. Šablonovité, nudné.

  • 20.2.2019  05:48
  mircxxx -
  Vice (2018)
  ***

  Hloupé několikavteřinové moralizování v krátké (závěrečné) mid-credit scéně u mě prudce zchladilo nadšení z filmu.

  • 20.2.2019  05:41
  Marze -
  Po čem muži touží (2018)

  Mnohokrát viděné jak muž se “ vcítí do myšlení žen. Vidíme milostnou linku z pracoviště, pánské trampoty s punčochami a lodičkami a mnoho vět product placementu: „Roztrhl jste mi šaty od Bandiho.“. Děj je nulový. Chybí jediný nápad, který by příběh rozvinul nečekaným směrem. Místo celku snímek spoléhá na jednotlivosti, na pár hezkých slovních vtipů – Udělám ti ze života Ugandu – a na několik již mnohokrát viděných, nicméně stále vděčných situací. Všichni jsou zde hezcí, styloví a výkonní ve vyleštěném světě. Samé otravné stereotypy pohlaví.

  • 20.2.2019  05:29
  BrianStorker -
  Díra u Hanušovic (2014)
  odpad!

  Tento film, že získal nějaká ocenění? Kulturní bahno české kinematografie posledních let.

  • 20.2.2019  05:08
  Marze -
  Pravidla pomsty (2018)
  *

  Produkce nezpracovala materiál hlouběji. Toto laciné vzrušení není nic jiného než poněkud nezdravý způsob jak zabít 85 minut. Nejčastější Hollywoodská věta "musíme odtud vypadnout" zazní po hodině a patnácti minutách.

  • 20.2.2019  04:58
  soukyd33 -
  Muzikál ze střední (TV film) (2006)
  ****

  Než začnete jako dospělý psát hodnocení, nechte své děti tento film shlédnou také. Uvidíte zda jejich hodnocení bude odpad nebo vyšší. Herecké výkony ve filmu průměrné až slabé. Herecké výkony v tanci a zpěvu? Řekl bych že lépe už to nešlo, a synchronizace v tanci včetně choreografie byla TOP! Příběh je slabý, a je to hlavně o lásce a přátelství. Když si vezmete že to je muzikál, a tuto úlohu to splnilo, je to dobrý film. Herečka a zpěvačka Vanessa Hudgens se ve své single písničce předvedla a ukázala na jedničku. Pokud tomu někdo dá nižší hodnocení nebo dokonce odpad, měl by si prohlédnout děj a žánr. Akční film to opravdu není. Poznámka: Tento film doporučuji shlédnout s titulky forced v pasážích kde se zpívá. Film je určen spíše pro děti a mládež. Hvězdiček 4****

  • 20.2.2019  04:57
  Marze -
  Království Mustang (TV seriál) (2015)
  ***

  Hezké záběry, ale jen z tepla domova. Do takového vyprahlé studené měsíční krajiny by mě nikdo nedostal.

|< nejnovější < novější 1 starší >
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Unduh APK | StarsFan | Naruto Shippuden: 001-300 (Partie 1)