Tvůrci

Dnes nejnavštěvovanější profily tvůrců

 • foto

  Cary Joji Fukunaga (režisér / scenárista / tvůrce / kameraman / herec, nar. 1977)

  Cary Joji Fukunaga (1977, Oakland, Kalifornie) vystudoval Kalifornskou univerzitu v Santa Cruz. Profese scenáristy, režiséra a kameramana jej zavedla do nejrůznějších částí světa, za polární kruh, na Haiti či do západní Afriky.V roce 2005 uvedl festival… (více)

 • foto

  Rosa Salazar (herečka / režisérka / scenáristka, nar. 1985)

  Rosa Bianca Salazar (narozena 16.7.1985) je kanadsko-americká herečka. Je známá především z rolí Zone DeHaven ze seriálu Famílie nebo jako sestra Maria ze seriálu American Horror Story: Murder House. V roce 2015 ji budeme moci vidět v dalším filmu ze série… (více)

 • foto

  Léa Seydoux (herečka, nar. 1985)

  Léa Seydoux narozena 1. července 1985 je známá především jako francouzská herečka a modelka. Její otec je podnikatel Henri Seydoux a je nevlastní dcerou herečky Faridy Khelfa. Hned po vystudování školy Léa zkusila divadelní kurzy a dala se k herectví.Jejím… (více)

 • foto

  Ben Whishaw (herec, nar. 1980)

  Říká se o něm, že je někým mezi Heathem Ledgerem a Melem Gibsonem. Jeho nejoblíbenějším zvířetem je kočka, miluje cestování, hudbu (zpěvačka PJ Harvey) a výtvarné umění (chtěl se stát malířem).Tento mladý talentovaný muž se narodil 14. října 1980 a spolu se… (více)

 • foto

  Martin Hofmann (herec / producent, nar. 1978)

  Činoherní herectví vystudoval na pražské DAMU (2000) v ročníku profesora Miloše Horanského, Borise Rösnera a Evy Salzmannové. V době studií začal hostovat v pražském Rokoku, kam nastoupil do angažmá. Po odchodu na volnou nohu následovala spolupráce s Dušanem… (více)

 • foto

  Hans Petter Moland (režisér / scenárista / herec, nar. 1955)

  Narodil se v norském Oslu a vyrůstal na rodinné farmě. Hans Petter režíroval 6 celovečerních filmů. THE LAST LIEUTNANT (1993), ZERO KELVIN (1995), ABERDEEN (2000), THE BEAUTIFUL COUNTRY (2004), COMRADE PEDERSEN (2006) a A SOMEWHAT GENTLE MAN (2010). Na… (více)

Hvězda dne

 • foto

  Thure Lindhardt (herec, nar. 1974)

  Thure Frank Lindhardt se narodil 24. prosince 1974 v Kodani. Dle jeho vlastních slov se hercem chtěl stát již od 5-ti let. Nejprve účinkoval v malých rolích ve školních divadelních představeních (a jedné hlavní v adaptaci Nekonečného… (více)

Nejlépe hodnocené filmy

Tento tvůrce má 9 fanoušků.

Nové biografie

Narozeniny

Dnes slaví

Zítra slaví

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Watch Movie | Choque de Tubarões Torrent (2018) Legendado HDRip 720p Download | Prison Life62